Dr. Serkan Türkeli Bilgisayar Mühendisliği, İşletme Mühendisliği Yüksek Lisansı(Stratejik Yönetim), İşletme Mühendisliği Doktora(Örgüt Teorisi) eğitimi almıştır. Bilgi Sistemleri ve Yönetim konusunda akademik dergi ve kongrelerde 20’den fazla yayın yapmıştır.  

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilişim Enstitüsü Öğretim Görevlisi'dir. İTÜ Bilgisayar Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği ve Biyomedikal Yüksek Lisans Programında dersler vermektedir. İTÜ Biyomedikal Mühendisliği Yüksek Lisans Akademik Kurul üyesidir. Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans programında misafir öğretim görevlisi olarak dersler açmaktadır.

2012 yılında uluslararası kongrede “iş zekası” oturumuna başkanlık yapmıştır. 2014 yılında GenoFuture kongresi ile Avrupa Tıp Bilişimi Kongresi düzenleme kurulu üyeliği yapmaktadır. Transoral Robotik Cerrahi derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Tıp Bilişimi, Yaşam Bilimleri ve Sağlık Bilişimi Derneği üyesidir.

TESODEV 'de  Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

1986 yılında da İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Programı’nı bitirdi. Master ve doktora çalışmalarını Fulbright Bursiyeri olarak gittiği ABD’de, The University of Texas at Austin’de, Biyomedikal Mühendisliği alanında tamamladı ve Biyomedikal Optik konusunda uzmanlaştı. 1995 Ekim’inde İTÜ’de mezun olduğu programda öğretim üyesi olarak akademik kariyerine başladı. Halen İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nde Elektronik ve Biyomedikal Mühendisliği Profesörü olarak çalışmalarını sürdürüyor. TÜBİTAK bilimsel etkinliklerine akademik/kamu/kobi projelerinin değerlendiricisi/izleyicisi olarak ve süreli yayınlara hakemlik/editörlük yaparak katkıda bulunmaya çalışıyor.

TESODEV bünyesinde Biyomedikal Projeler danışmanı olarak görev almaktadır.

Kanada Waterloo Üniversitesi’nde master yapmış olan Prof. Dr. Burç Ülengin, İstanbul Teknik Üniversitesinde İstatistik Bölüm Başkanı olarak görev yapmaktadır. Bunun yanısıra GfK Türkiye’de bünyesinde yapılmakta olan kantitatif araştırmalara uygulamakta olduğu ileri analiz teknikleri ile danışmanlık yapmaktadır.

TESODEV bünyesinde Araştırma Yöntemleri projelerinde danışman olarak görev almaktadır.

Lise eğitimini Adana Erkek Lisesinde tamamlayan Ahmet Gökçek, 1986 yılında Marmara Hukuk Fakültesinde Lisans eğitimini tamamlamıştır. 1987 yılından beri serbest avukat olarak çalışmaktadır. Hukuk hayatla iç içedir. Bu nedenle her yapılan işlem hukuk bilgisi gerektirir. Huzurlu bir yaşam sürmek için mutlaka size bu hizmeti veren bir hukuk danışmanı gerekir. Av. Ahmet GÖKÇEK tarafından kurulmuş 30 yıllık bir hukuk ve piyasa deneyimine sahiptir.

TESODEV bünyesinde Hukuk danışman olarak görev almaktadır.

Kenan Kaan Kurt İTÜ Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Bölümü mezunu olup, Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. 3 Uluslarası dergi, 4 Uluslarası kongre yayını bulunmaktadır. 

TESODEV bünyesinde Kontrol ve Yazılım projeleri yöneticisi olarak çalışmaktadır. 

Hüseyin Tanzer Atay İTÜ Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Bölümü mezunu olup, İTÜ Biyomedikal Mühendisliği Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. 3 Uluslarası dergi, 5 Uluslarası kongre yayını bulunmaktadır. 

TESODEV bünyesinde Biyomedikal projeler yöneticisi olarak çalışmaktadır. 

Esin Halhallı 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği / Grafik Anasanat Dalı'ndan mezun olmuştur. Birçok ajansta görev aldıktan sonra Tesodev bünyesinde Tasarım ve Grafik Ekibi Lideri görevine başlamıştır.

 Kurumsal kimlik, logo tasarımı, dergi tasarımı ve baskısı konusunda önemli kurumlar için çalışmıştır. Logo tasarımında İTÜ Exectuive MBA, kurumsal kimlik tasarımında Dentev büyük beğeni toplamıştır.

Ödül alan projeleri bazıları İTÜ Biyomedikal, Exectuive MBA, Lepra Hastanesi'dir.

TESODEV bünyesinde yapılan projelerin grafik ve tasarımlarından sorumludur.

TESODEV

Yaptığımız her işi beklenilen kalitenin ötesinde yapıyoruz. Bizimle çalışmanızı vazgeçilmez bir deneyime dönüştürüyoruz. Bu konuda başarılı olduğumuzu gösteren uluslararası ödüllerimize sahip olmamızı sağlayan paydaşlarımız ile çalışmış olmaktan onur duyuyoruz.

Haberdar Olun

Göndere Tıklayarak Güncelleme Mailleri Almayı Kabul Etmiş Sayılırsınız.

İletişim

Adres: Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Kuluçka Merkezi D2 Blok No: 151/1F İç Kapı No: 2B03 Esenler/İstanbul

Telefon: +90 543 488 84 45

Email: bilgi@tesodev.com