Projeleriniz için çözüm üretiyoruz

Projeleriniz için çözüm üretiyoruz

TESODEV teknoloji geliştirme (yazılım, Internet, donanım), teknoloji destekli yönetim danışmanlığı ve eğitim çözümleri sunmaktadır. ISO ilk 500 kurumun 247 tanesi çeşitli konularda müşterimiz olmuştur. Uzmanlıklarımızla karmaşık iş sorunlarınızı ve teknolojik zorluklarınıza çözümler üretiyoruz. Derin teknoloji, strateji, süreç, örgüt ve kullanıcı deneyimi yetkinliklerimiz ile müşterilerimizin performansını artırıyoruz. Müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek her müşterimize özel çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimiz ile güven bağı kurarak onların paydaşımız olmaları yönünde çalışmalar yapıyoruz. Çalışanlarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya sitemizi inceleyebilirsiniz.

TESODEV çalışanları farklıdır. Türkiye’nin yetiştirdiği ve kendini dünyada ispatlamış akademisyenler ve sektör uzmanlarından oluşan bir ekibi tanımlamaktadır TESODEV. Müşterilerimiz ile bağ kurarak onların ihtiyaçlarına özel çözümleri beklentilerinin ötesinde bir kalitede sunuyoruz.

TESODEV tüm çalışanları farklı disiplinlerde eğitimini tamamlamış ve farklı sektörlerde görev almıştır. Örneğin, Türkiye’nin yetiştirdiği ilk ve tek bilgisayar mühendisliği lisansı, işletme mühendisliği yüksek lisans ve doktora mezununu kadrosunda barındırmaktadır. TESODEV bir arada çalışmaktan keyif alan bireylerin oluşturduğu bir ailedir.

İstediğiniz zaman ailemizi ziyaret ederek çalışanlarımızın farklılıklarını gözlemleyebilirsiniz.

TESODEV sadece çalışan ve müşterilerine hizmet sunmaz insanlığa faydalı gördüğü projelere destek sağlar. Yaşadığımız ülke ve dünya için zamanımızı kaynağımızı ve yeteneklerimizi sunuyoruz. Örneğin görme engellilerin müzik dinlerken kitap okuması gerektiğini düşündüğümüzden bunun gerçeklenebilir bir hayal olduğunu kendi kaynaklarımız ile ispatlıyoruz. Kurumunuzun sosyal sorumluluk projelerine teknolojik çözümler arıyorsanız TESODEV her zaman sizlerle olmaktan onur duyar.

TESODEV olarak sivil toplum kuruluşları ve yardıma ihtiyacı olan insanlara  destek olan kurumları destekliyoruz. Lepra hastanesi çalışanlarının bizimle iletişime geçmesi sonrasında onlara destek olduk. Olduğumuz desteğin kalitesini ölçme adına geliştirdiğimiz Internet sayfaları ile uluslararası ödüle başvurduk. Lepra Internet sayfası 1600 proje içerisinde en iyi 3.tasarım ödülü aldı.

Yaşadığımız toplum ve dünyaya değer kattığımız her proje bizim için özel ve değerli.

İş dünyasında her şey çok hızlı değişmektedir. TESODEV olarak bu değişken dünyada ilkelerimiz ile fark oluşturmayı hedefliyoruz. En önemli ilkemiz müşterimize çözüm üretirken müşterimizin çıkarlarını kendimizinkinden üstün tutmaktır. Hak etmediğimiz bir değeri kurumumuza katmama ilkemiz zamanla değişmeyecektir.

"Omnia facimus"

TESODEV

Yaptığımız her işi beklenilen kalitenin ötesinde yapıyoruz. Bizimle çalışmanızı vazgeçilmez bir deneyime dönüştürüyoruz. Bu konuda başarılı olduğumuzu gösteren uluslararası ödüllerimize sahip olmamızı sağlayan paydaşlarımız ile çalışmış olmaktan onur duyuyoruz.

Haberdar Olun

Göndere Tıklayarak Güncelleme Mailleri Almayı Kabul Etmiş Sayılırsınız.

İletişim

Adres: Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Kuluçka Merkezi D2 Blok No: 151/1F İç Kapı No: 2B03 Esenler/İstanbul

Telefon: +90 543 488 84 45

Email: bilgi@tesodev.com