Horizon Ödülü

Horizon Ödülü

Lepra Hastanesi için yapılan site 12'ncisi düzenlenen "Horizon Interactive Awards" yarışmasında, "Web Sitesi - Sağlık / İnsan Hizmetleri" kategorisinde toplam 50 ülkeden bine yakın uygulama değerlendirdi.

12'ncisi  düzenlenen "Horizon Interactive Awards" yarışmasında, "Web Sitesi  - Sağlık / İnsan Hizmetleri" kategorisinde toplam 50 ülkeden bine yakın uygulama değerlendirdi. Medya alanında web siteleri, videolar, online reklam, yazılı basın, multi-medya, grafik tasarım ve mobil uygulamaların en iyilerinin seçildiği yarışmada, "Sağlık / İnsan Hizmetleri" alanında yılın bronz ödülünü TESODEV tarafından hazırlanan Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi web sayfası aldı.

TESODEV

Yaptığımız her işi beklenilen kalitenin ötesinde yapıyoruz. Bizimle çalışmanızı vazgeçilmez bir deneyime dönüştürüyoruz. Bu konuda başarılı olduğumuzu gösteren uluslararası ödüllerimize sahip olmamızı sağlayan paydaşlarımız ile çalışmış olmaktan onur duyuyoruz.

Haberdar Olun

Göndere Tıklayarak Güncelleme Mailleri Almayı Kabul Etmiş Sayılırsınız.

İletişim

Adres: Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Kuluçka Merkezi D2 Blok No: 151/1F İç Kapı No: 2B03 Esenler/İstanbul

Telefon: +90 543 488 84 45

Email: bilgi@tesodev.com