Biyomedikal

Biyomedikal

TESODEV ihtiyaca özel biyomedikal ürünler geliştirir. Bebek bilekliği, düşme sensörü, akıllı dermaskop yaptığımız Biyomedikal projelerden bir kaçı.

TESODEV Biyomedikal cihaz üretimi konusunda tecrübeli çalışan ve danışmanlara sahiptir. Ekibimiz ile ürettiğimiz teknolojileri çeşitli kongrelerde sunma fırsatımız oldu. TESODEV Bebek Bilekliği, Yaşlıların düşmesini anlayan cihaz, akıllı dermaskop gibi teknolojileri geliştirmiştir.

Bebek bilekliği projesinin lansmanı 2016 yılında Arab Health yapılmıştır. Boğaziçi, İTÜ gibi kurumlarda ders veren akademisyenler ve bu kurumlarda yüksek lisans yapan çalışanları ile bu alanda önemli bilgi birikimine sahiptir.

Projenizi hayata geçirmek istiyorsanız birlikte çalışabiliriz.

TESODEV

Yaptığımız her işi beklenilen kalitenin ötesinde yapıyoruz. Bizimle çalışmanızı vazgeçilmez bir deneyime dönüştürüyoruz. Bu konuda başarılı olduğumuzu gösteren uluslararası ödüllerimize sahip olmamızı sağlayan paydaşlarımız ile çalışmış olmaktan onur duyuyoruz.

Haberdar Olun

Göndere Tıklayarak Güncelleme Mailleri Almayı Kabul Etmiş Sayılırsınız.

İletişim

Adres: Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Kuluçka Merkezi D2 Blok No: 151/1F İç Kapı No: 2B03 Esenler/İstanbul

Telefon: +90 543 488 84 45

Email: bilgi@tesodev.com